Anita Aarts
Pasnummer: 035
Lid sinds : 2020
Hoe tranen van verdriet tranen van geluk worden!
De ring was bijzonder. De trouwringen van mijn overleden ouders waren omgesmolten tot 1 ring. Mijn moeder was een zogenaamde Rooie (sociaaldemocratische) en mijn vader een Blauwe (liberaraal en conservatief). En die gekleurde steen in de ring ben ik. Ik ben Paars!”
Na lang wachten toch gevonden!
Vrijwilligster Anita gaat op pad en vind haar eerste ring voor de stichting! Ze schrijft haar verslag: De ring was van goud, omringd met diamanten. Haar vader had deze speciaal voor haar moeder laten maken. Na 30 jaar besloot moeders de ring aan haar dochter te geven
Egmond aan zee, de zoektocht en zijn verhaal.
Het is 30 mei en er komt een bericht binnen op de Whats-App hotline. Een zeer dierbare ring verloren bij Egmond aan zee. Stephan van Uden en Martin van Hees waren op dat moment onderweg naar de studio van radio 2. Interview Spijkers met koppen.